XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Анонсы и обсуждения соревнований и других официальных мероприятий.

Модераторы: cTc, jazz, Дима, BIL

Ответить
Аватара пользователя
Дима
Сообщения: 2921
Зарегистрирован: Вт янв 13, 2009 00:39
Откуда: СентырЪ

XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Дима »

Изображение

рега и прямое общение с организаторами тут : http://bikeportal.org.ua/index.php?opti ... Itemid=831


1. Загальні положення

Веломарафон «Стежками Опришків 2015» є аматорськими змаганнями, метою якого є пропаганда здорового способу життя серед широких верств населення, розвиток велосипедного спорту в Україні.
Організатори – інформаційно-туристичний центр “Гуцульська світлиця”.
Фінансування здійснюється за рахунок стартових внесків від учасників та спонсорської допомоги.


2. Спонсори змагань

Велоелектроніка Sigma-sport
Готель “Європа”, м. Рахів
Готель “Рахів”
Садиба зеленого туризму “У Еріка”

Інформаційний партнер: портал bikeportal.org.ua (http://bikeportal.org.ua)

Спонсор спортивного харчування ZipVit (Швейцарія)

Змагання проводяться за підтримки міського голови м. Рахів, Рахівської районної ради, рахівської державнї адміністрації, Великобичківського державного лісомисливського господарства, Рахівського лісодослідного господарства, Карпатського біосферного заповідника, Рахівська районна ГО "РахівЕкоТур", ВО „Гуцульщина”, УТМР „Говерла”, районного відділення УДСНС.

3. Місце й строки проведення

Велоперегони відбудуться 23 серпня 2015 року в м. Рахів та на території Рахівського району. Стартовий табір буде розміщено на території парку “Буркут”, м. Рахів.

4. Категорії учасників
 1. Hardcore Open*
 • Hardcore 35+**
 • Hardcore жінки
 • Light чоловіки
 • Light чоловіки 35+
 • Light жінки

* Категорія Open відкрита для всіх бажаючих незалежно від віку.
** учасники віком 35 років та старше. Вік учасника рахується лише по року народження.


Залік особистий в кожній з категорій.
Якщо в якусь з категорій зареєструється менше 10 учасників, то ця категорія буде об’єднана з іншою на тій самій трасі.

5. Розклад змагань

22.08.2015

12:00 - 20:00 реєстрація учасників.
20:00 брифінг для учасників.


23.08.2015

07:00 - 08:00 реєстрація учасників*
8:50- закриття стартової зони для категорії Hardcore
09:00 старт категорій маршруту Hardcore
10:20- закриття стартової зони для категорії Light
10:30 старт категорій маршруту Light
17:00 нагородження переможців

*Реєстрація учасників буде закінчена 23.08.2015 о 8:00. Всі, хто не встиг зареєструватися до цього терміну до змагань не допускається, стартовий внесок не повертається.

6. Допуск до участі в змаганнях

До участі у змаганнях допускаються особи віком від 18 років зі справним велосипедом, та велосипедним шоломом.
Наявність страхового полісу та медичної довідки, що стан здоров'я учасника дозволяє приймати участь в змаганнях, обов’язкова. Страховий поліс має мати помітку «велосипедний спорт – гірський велосипед».


Учасник повинен мати з собою на маршруті мобільний телефон- обов'язково, та GPS навігатор – бажано.

Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам безпеки.

7. Порядок реєстрації

Попередня реєстрація проводиться на сайті http://bikeportal.org.ua з 1.06.2015.
Безпосередня реєстрація здійснюється в переддень старту, 22.08.2015 в готелі «Європа» за адресою м. Рахів, вул. Миру, 42

Для отримання стартового пакету учасник має надати при безпосередній реєстрації наступні документи

1.Посвідчення особи (тільки пред'явити при реєстрації)

2.Медичну довідку (оригінал)

3.Розписку про відповідальність (додаток №2)

4.Страховий поліс, що є дійсним на території України.

Довідка та розписка залишається у організаторів, по закінченню змагань повертається учаснику за запитом.

Учасники, що мають картку спортсмена-аматора від федерації велосипедного спорту Києва зі страховкою, можуть надати цю картку замість страхового полісу.

У випадку невиконання будь-якої з цих вимог, учасник до старту не допускається без додаткових пояснень, стартовий внесок не повертається.

8. Порядок зміни категорії

Учасники мають право змінити категорію, в якій приймають участь, якщо це не суперечить іншим правилам змагань. Для того, щоб змінити категорію до 15.08.2015 включно учасник має написати листа оргкомітету змагань на адресу stezhkamioprishkiv@gmail.com, та вказати в ньому прізвище та ім’я учасника, категорію в яку він зареєстрований та бажану нову категорію. Зміна категорії в даному випадку безкоштовна. Також учасник має право змінити категорію безпосередньо при безпосередній реєстрації. В такому випадку процедура зміни категорії коштуватиме 50 грн.9. Стартовий внесок

Стартові внески приймаються на сайті bikeportal.org.ua через форму оплати на сторінці реєстрації http://goo.gl/d5jWFs. Інструкція, як здійснити оплату, знаходиться за адресою http://goo.gl/YWomlf.

Вартість стартового внеску складає:з 01.06.2015 по 30.06.2015 включно 400 грн

з 01.07.2015 по 15.08.2015 включно 500 грн

з 16.08.2015 по 21.08.2015 включно 700 грн

Також можлива оплата стартового внеску на місці під час реєстрації. В такому випадку вартість реєстрації складає 1000 грн.
Для власників карточки спортсмена-аматора федерації велосипедного спорту Києва діє знижка в розмірі 10% від суми стартового внеску.Для ветеранів АТО на Донбасі реєстрація безкоштовна. Бажаючі прийняти участь у змаганнях ветерани АТО, повинні зареєструватись та написати лист оргкомітету змагань за адресою stezhkamioprishkiv@gmail.com ,в якому буде вказано дані учасника та інформація про участь в антитерористичній операції.

10. Порядок повернення коштів при відмові від участі

Учасник, що оплатив стартовий внесок, але з певних причин не може прийняти участь у змаганні має право частково компенсувати оплачений стартовий внесок. Для цього потрібно написати листа оргкомітету змагань за адресою stezhkamioprishkiv@gmail.com з Email-у, який вказано при реєстрації, як поштова адреса учасника, з інформацією про те, що учасник не буде приймати участь у змаганнях, та хоче повернути кошти, внесені, як стартовий внесок.

Якщо учасник зніметься з реєстрації та повідомить про це оргкомітет до 31.07.2015 включно, то сума компенсації складатиме 90% від внесених учасником коштів за стартовий внесок. Якщо учасник зніметься з реєстрації та повідомить про це оргкомітет з 1.08.2015 по 15.08.2015 включно, то сума компенсації складатиме 70% від внесених учасником коштів за стартовий внесок.

Після 15.08.2015 стартові внески не повертаються.

11. Проживання

Проживання та харчування здійснюється за рахунок учасників. Учасники мають змогу поселитись в готелях міста або встановити намет в наметовому містечку, організованому оргкомітетом.

12. Маршрут змагань

Траса “Hardcore” являє собою маршрут протяжністю 78 км з сумарним набором висот 2950 м, що проходить територією Рахівського району асфальтованим, грунтовим та брукованим дорогам різної якості покриття.
Траса “Light” являє собою маршрут протяжністю 47 км з сумарним набором висот 1600 м, що проходить територією Рахівського району асфальтованим, грунтовим та брукованим дорогам різної якості покриття.
Детальніше з маршрутами можна ознайомитись в додатку №1.

13. Порядок старту та проходження дистанції


Безпосередньо перед стартом всі учасники проходять передстартовий контроль, шляхом особистого підписання стартового протоколу. Зважаючи на це, бажано в стартову зону з'явитися не пізніше, ніж за 15 хвилин до старту. Стартова зона буде закрита на вхід за 10 хвилин до старту. Всі, хто прибуде на старт пізніше, матимуть змогу стартувати після офіційного початку перегонів.

Під час проходження дистанції забороняється:
 • •Зрізання траси. У випадку виходу за розмітку траси, учасник повинен повернутись на трасу у тій самій точці, де він її перетнув.
 • •Не спортивна боротьба.
 • •Пересування по трасі у не застібнутому на голові шоломі або без шолома.
 • •Пересування по трасі з неохайно закріпленим номером або без номеру.
У випадку поломки велосипеда або окремих його частин, дозволяється:
 • •Ремонт велосипеда власними силами учасника та/або за допомогою вболівальників, інших учасників.
 • •Заміна велосипеда. У цьому випадку учасник зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.
 • •Закінчити змагання пішки, ведучи велосипед поруч.
На трасі будуть контрольні пункти, якщо учасник не вкладається часу, відведений на проходження відповідної ділянки траси, то він автоматично знімається з перегонів, та зобов'язаний припинити змагання, та змінити маршрут слідування згідно команд суддів на контрольних пунктах.

По маршруту передбачено кілька точок сходу з можливістю евакуації учасника.

На дистанції будуть знаходитись пункти харчування з водою та їжею, їх місце знаходження буде позначено на карті.

У випадку сходу з дистанції, учасник зобов’язаний повідомити суддів про своє рішення на найближчому КП чи телефоном представнику оргкомітету.

Виконання цих правил контролюється додатковими суддями на контрольних пунктах траси. Невиконання правил карається дискваліфікацією.

13. Форс-мажор

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, що проведення змагань може стати небезпечним, гонка може бути перервана. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про її припинення.
У разі виникнення форс-мажорних обставин до початку змагань, організатори залишають за собою право змінити трасу на альтернативну, зробити старт для всіх категорій по маршруту “Light”, або відмінити змагання.

14. Оголошення результатів і нагородження

Учасники, що зайняли 1 - 3 місце в кожній категорії нагороджуються грамотами ,медалями та сувенірами.
Усі скарги щодо результатів приймаються до 16:30 23.08.2015. Після закінчення церемонії нагородження результати перегляду не підлягають.

Після змагань результати будуть опубліковані на порталі http://bikeportal.org.ua.

15. Зворотній зв’язок

У разі виникнення проблем чи запитань звертайтесь до оргкомітету за електронною адресою: stezhkamioprishkiv@gmail.com

Дане положення є офіційним запрошенням до участі в змаганнях.
Учим езде на горном велосипеде.
Групповые и индивидуальные тренировки.
Тренировочные сборы в Карпатах и за границей

http://fb.me/mtbinaction

Аватара пользователя
irinablue
Сообщения: 493
Зарегистрирован: Вт сен 18, 2012 12:13

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение irinablue »

еще полезная информация для желающих испытать себя Карпатами:

1. организован мтб-кемп, где спортсмены, имеющие опыт участия и побед в марафонах, будут делиться знаниями - в Рахове с 15.08 до 21.08, подробности по ссылке

2. список полезных вещей - тут (от себя добавлю - частично то, что сложено в карманы веломайки можно переместить в торчесумку на руль) и тут

также несколько человек из Одессы планируют ехать в Рахов за неделю до марафона для прикатки трасс и просто тренировки

Stezhki
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Пт июл 10, 2015 12:24

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Stezhki »

К сожалению, все мои предыдущие ааунты на байкодуа не были активированы, поэтому теперь я даже не пытался зарегаться, поэтому здесь не успел дать инфу заранее. сейчас исправлюсь и буду постить все. что надо.
ну и попросил бы админа удалить акаунты flantus и opryshok, чтобы я мог использовать родной имейл, а не левый, который проверяю раз в пол года.

Stezhki
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Пт июл 10, 2015 12:24

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Stezhki »

В самому центрі Європи, на полонинах високих Карпат, серед смерек та ялівцю з давніх давен жили гуцули.
Изображение
Пасли овець, збирали гриби та ягоди, рубали ліс. А коли на них нападали вороги, то мирні гуцули брали в руки бартки та рушниці і перетворювались на невловимих опришків, які здійснювали напад на ворогів, а потім зникали в горах таємними стежками опришків на своїх витривалих конях.
Изображение
А в 2013 році ці стежки були віднайдені велосипедистами, які на біциглях стали ганятись ними.
На День Незалежності в одному з найвисокогірніших районів Карпат – Рахівському, по схилах Свидовецького гірського масиву був проведений перший MTB марафон «Стежками Опришків», де зібралось близько 200 учасників з 5 країн.
Изображение
І так їм то сподобалось, що вирішили вони проводити такі змагання щорічно. В 2014 році, незважаючи на дуже тяжкі погодні умови, більш ніж сотня сміливців змогли фінішувати в марафоні, хоча дуже часто техніка не витримувала таких умов.
Изображение
Цього року, незважаючи на всі проблеми в країні, “Стежками Опришків” пройде втретє.
Изображение
Що чекає гонщика? Траси 46 та 78 км з наборами висот 1650 та 2900 метрів відповідно, чудові краєвиди високогірних Карпат(найвища точка траси Hardcore проходить на висоті 1600м над рівнем моря), динамічні траси з затяжними апхілами та технічними сінглтреками, гуцульська гостинність та смачний рахівський бограч на фініші.
Изображение
23 серпня 2015 року Рахівщина чекає на вас!
Изображение

Stezhki
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Пт июл 10, 2015 12:24

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Stezhki »

Основний інформаційний канал у нас - фейсбук. Я буду намагатися основне писати і на форум, але не завжди встигаю, тому всім, кому цікаві новини нашого марафону, краще підписатися на сторінку стежок https://www.facebook.com/StezhkamiOprishkiv
І на подію марафону цього року
Изображение

Stezhki
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Пт июл 10, 2015 12:24

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Stezhki »

Опис маршрутів. Багато писати не буду, так як траси ми не змінюємо, і вони будуть лише трохи відрізнятися від торішніх. Наступного тижня у нас запланована розчистка трас, і, якщо не буде ексцесів з погодою, то на початку липня я викладу оновлені треки.
Изображение
Маршрут Light починається розігрівом 3 км по місту за автомобілем міліції в неспішному темпі, продовжується 8 км апхіла дуже веселою бруківкою, що витрушує всю душу, далі йде 9 км гойдалок вгору-вниз по Рахівським горам, далі 4 км данхілу, технічно не складного по грунтовій дорозі , і за ним 6 км відпочинку рівнинкою вздовж річки, який зміниться затяжним асфальтним (точніше асфальт там був колись і подекуди зберігся дотепер :)) апхілом близько 10 км, за яким невеликой грунтовий торчок і Ю-ху! 7 км фінішного спуску з технічними сінглтреками.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=hpaxuzcvfzxopkvy
Разом 48 км з набором висот близько 1700 м - доступно більшості
Маршрут Hardcore - назва говорить сама за себе, тут є де укататися в кізло. Починається, як і лайт розігрівом близько 3 км по місту за автомобілем міліції в неспішному темпі, далі продовжується 9 км апхіла (трохи більше, ніж на лайті) дуже веселою бруківкою, яка витрушує всю душу, далі йде найкрасивіша частина треку - катання полонинами Свидовецького масиву вгору-вниз, плавно виходячи на висоту в 1600 м над рівнем моря і так 18 км, далі стрімкий данхіл близько 6 км, трохи рівнячку вздовж річки і підступний апхіл на другий хребет по дуже специфічній бруківці близько 4 км, 16 км другого хребта технічно не дуже складні, але сильно вимотують постійними підйомами-спусками, непросихаючими болотами, які потрібно акуратно об'їжджати і 2 невиїзджабельні стирчаки, але нагородою за ці муки буде дуже швидкісний і технічно непростий спуск близько 4 км, а далі траса знову збігається з лайтом та вас чекають затяжний асфальтний (точніше асфальт там був колись і подекуди зберігся дотепер :)) апхіл близько 10 км, за яким невеликої грунтовий торчок і Ю-ху! 7 км фінішного спуску з технічними сінглтреками.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lzrkxphikpobgozn
Сумарно понад 78 км та без малого 3000 метрів набору висот. Цього досить, щоб укататись будь-якому лосю!

Stezhki
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Пт июл 10, 2015 12:24

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Stezhki »

Положення марафону
Реєстрація та оплата участі відбувається на байкпорталі.
Інструкція по оплаті

За традицією в стартовий пакет входить футболка учасника, тому при реєстрації вказуйте ваш розмір. Так само, за традицією, всіх гонщиків на фініші ми годуємо бограчем - наваристим угорським супом з декількох видів м'яса. Вегетаріанці або ті, хто не любить бограч, можуть від нього відмовитися при реєстрації.

І футболка і частування входять в стартовий пакет, і доплачувати за них нічого не потрібно!

Stezhki
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Пт июл 10, 2015 12:24

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Stezhki »

Для тих, хто ще не визначився з розміром футболки, чи сумнівається, чи правильно обрав розмір, публікуємо відповідність розмірів у реєстрації числовим значенням:
XXS - 40
XS - 42
S - 44
M - 46
L - 48
XL - 50
XXL - 52
XXXL - 54
Изображение

Stezhki
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Пт июл 10, 2015 12:24

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Stezhki »

Радимо поспішити з бронюванням житла на час змагання.
В найкращих готелях вже майже немає місць.

Список готелів-партнерів змагань у Рахові:

1. Готель "Європа" http://www.hotel-europa.com.ua

Байкер френдлі готель - є гараж для байків. Наскільки мені відомо, то вільних місць тут уже майже немає. Знаходиться в декількох сотнях метрів від стартового табору.

2. Готель "Рахів" http://hotelrakhiv.com/index.php

Знаходиться в декількох сотнях метрів від стартового табору. Номерів теж майже не залишилося.

3. Садиба "Чорна та Біла Тиса" http://blackwhitetissa.com.ua/

Знаходиться приблизно в 2 км від стартового табору. Тихе місце, є сауна. начебто ще місць достатньо.

4. Готель "Оленка" http://www.hotel-olenka.uz.ua/

Знаходиться недалеко від стартової галявини - ті ж кілька сот метрів.

5. Садиба "Смерекова хата" http://www.smerekovahata.com.ua/

Байкер френдлі котеджі. Знаходиться трохи далі, ніж найближчі готелі, але в радіусі кілометра від старту.

6. Садиба "Плай" http://www.rakhivplai.com/

Знаходиться біля першого апхіла. Якщо не лякає апхіл після гонки, то винагородою буде гарний вигляд з вікна на Чорногірський хребет. Якщо мені пам'ять не зраджує, то там добре видно Петрос, а може і Говерлу.

Stezhki
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Пт июл 10, 2015 12:24

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Stezhki »

І ще трішки інформації про поселення. Якщо ви хочете не сильно тратитись в кризові часи, або ж просто любите романтичний сон під зорями, для вас, як і в минулі роки, буде діяти наметове містечко на території рахівського стадіону "карпати", де ви зможете поставити свій намет. В наметовому містечку діятимуть цивілізовані санвузли, де буде душ з гарячою водою, а також буде організована міліцейська охорона містечка.
Стежки чекають на гонщиків!
Изображение

Stezhki
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Пт июл 10, 2015 12:24

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Stezhki »

Немного инфы по трансферу.
Ехать на машине не очень удобно, так как в Тернопольской, Франковской и частично Черновицкой и Закарпатской областях дорог нет, есть направления.
Поэтому советую ехать поездом. Наиболее удобный вариант - доехать на 136 до Коломыи, старт в 15-16, а прибываете в 7-37, а в 8-13 пересесть на дизель до Рахова, и на месте будете в 12-16.
Если же вдруг поезд опаздывает, то можно выйти во Франковсе в 6 утра и доехать автобусом, или зафрахтовать бусик.
Изображение

Stezhki
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Пт июл 10, 2015 12:24

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Stezhki »

Друзі, нагадуємо, що основний період реєстрації закінчиться за 5 днів, і після 15 серпня ви зможете прийняти участь, лише за форсмажорною оплатою. Ті, хто ще не встиг зареєструватись, чи оплатити учать у марафоні - поспішіть.
Изображение

Stezhki
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Пт июл 10, 2015 12:24

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Stezhki »

Останні дні ми рапортуємо про хід підготовки до змагань, та інші радісні новини. Але зараз ми вимушені повідомити вам погану новину.
На жаль, один з наших партнерів, що обіцяв надрукувати нам фірмові майки стежок, довго тягнув гуму, і сьогодні відмовився від підтримки нашого марафону. Відповідно і ми не можемо виконати нашу обіцянку перед вами, надати опришківські майки в стартових пакетах.
Приносимо свої вибачення.
Якщо хтось вважає, що таким чином ми не виконали свої зобов'зання, то може написати на нашу поштову адресу протягом 3 днів та відмовитись від участі - в такому випадку ми повернем всю суму стартового внеска, а не 70%
Ну і щоб підсолодити цю погану новину, скажу хорошу - Стежки будуть в будь-кому випадку, незважаючи ні на які проблеми

Аватара пользователя
irinablue
Сообщения: 493
Зарегистрирован: Вт сен 18, 2012 12:13

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение irinablue »

сегодня первая партия одесситов уже выезжает в Карпаты :yahoo:
Рахов, до встречи завтра! 8-)

me][
Сообщения: 5894
Зарегистрирован: Пт апр 25, 2008 15:40
Откуда: Одесса
Контактная информация:

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение me][ »

Удачи вам, и меньше камней под колеса, дождя тоже не надо ;)
Изображение

Аватара пользователя
Mario
Сообщения: 7747
Зарегистрирован: Чт дек 30, 2004 02:30
Откуда: Odessa

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Mario »

Здорово покататься и дать заготовленные результаты!
Templar писал(а):пос.Котовского тоже город
admin писал(а):Видал какой там противогаз? Наука!

Аватара пользователя
FLAGMAN
Сообщения: 1239
Зарегистрирован: Вс май 29, 2011 14:03
Откуда: г.Одесса

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение FLAGMAN »

удачи !!!

Stezhki
Сообщения: 21
Зарегистрирован: Пт июл 10, 2015 12:24

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Stezhki »

Нагадуємо, що сьогодні останній день основного періоду реєстрації, і завтра оплатити участь буде вже дорожче. Хто хоче поганятись на стежках, але ще не зареєструвався, чи не оплатив участь - поспішіть.
Изображение

Аватара пользователя
irinablue
Сообщения: 493
Зарегистрирован: Вт сен 18, 2012 12:13

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение irinablue »

команда одесситов получила номера 8-)


Аватара пользователя
admin
Сообщения: 15485
Зарегистрирован: Сб май 01, 2004 12:59
Откуда: Одесса

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение admin »

Удачи!

Аватара пользователя
Медутин
Сообщения: 746
Зарегистрирован: Вт дек 28, 2010 11:34
Откуда: Раздельная
Контактная информация:

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Медутин »

Мы мысленно с Вами. Удачи!!!
На БП обещают онлайн трансляцию.
http://bikeportal.org.ua/index.php?opti ... Itemid=831
https://velomedutin.com.ua наш официальный сайт

Аватара пользователя
mcsound
Сообщения: 1324
Зарегистрирован: Пт апр 07, 2006 11:42
Откуда: Одесса
Контактная информация:

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение mcsound »

Одесса, вперде! ))
Без проколов и падений ждем целыми и невредимыми на финише в призах! ;)
Findley писал(а):Не надо путать преодоление внешних факторов с борьбой с собственными ошибками.

Аватара пользователя
mcsound
Сообщения: 1324
Зарегистрирован: Пт апр 07, 2006 11:42
Откуда: Одесса
Контактная информация:

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение mcsound »

вопрос на байкпортале:

#16 StepinovAS 23.08.2015 14:20
Какую камеру нужно смотреть чтоб увидет Саковича Славика номер 7 Hardcore Opеn?!!!

:lol: :lol:

P.S. Мете0рка и Дима уже приехали - 3-е и 4-е места в своих категориях. Молодцы!
Findley писал(а):Не надо путать преодоление внешних факторов с борьбой с собственными ошибками.

me][
Сообщения: 5894
Зарегистрирован: Пт апр 25, 2008 15:40
Откуда: Одесса
Контактная информация:

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение me][ »

Кто первые 3 места по хардкору опен?
Изображение

Аватара пользователя
mcsound
Сообщения: 1324
Зарегистрирован: Пт апр 07, 2006 11:42
Откуда: Одесса
Контактная информация:

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение mcsound »

me][ писал(а):Кто первые 3 места по хардкору опен?
Три мушкетера - Симаха, Фокус, Закерони ))
Findley писал(а):Не надо путать преодоление внешних факторов с борьбой с собственными ошибками.

RHCP
Сообщения: 860
Зарегистрирован: Пн дек 18, 2006 02:11
Контактная информация:

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение RHCP »

Поздравляю Юлю с призовым! Так держать!!!

Аватара пользователя
jazz
Сообщения: 5815
Зарегистрирован: Пт сен 24, 2010 17:09
Откуда: Odessa

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение jazz »

Шото в этом году у Соколова и меня, карма на 4 место! :)
Veni, vidi, vici

Веломастерская 095 016 три8 4о

Изготовлю крепкие и лёгкие Вело багажники на заказ. :)

Стойки для велосипеда

Аватара пользователя
BIL
Сообщения: 3602
Зарегистрирован: Ср сен 06, 2006 12:58

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение BIL »

Витек по хардкор опен 15й)) ох держись Соколов в следующем году!!!
Появились гели, батончики! Все в наличии, под соревнования СКИДКА!!!
0952109427 Олег!

Аватара пользователя
Pater Hop
Сообщения: 812
Зарегистрирован: Ср окт 03, 2007 12:25
Откуда: Из альтфатера

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Pater Hop »

:lol: BIL :good:
Железный конь идет на смену крестьянской лошадке!!!!

Аватара пользователя
Дима
Сообщения: 2921
Зарегистрирован: Вт янв 13, 2009 00:39
Откуда: СентырЪ

Re: XCM «Стежками Опришків» 23.08.2015, Рахов

Сообщение Дима »

а вот и долгожданное видео с марафона, XCM «Стежками Опришків»

ссылка на видео

Ответить