Fontana Gravel Race 9.05.21

Те чого ми так довго чекали!

Вперше в Україні гравійна гонка у форматі фестивалю.

Fontana Gravel Race уздовж узбережжя Чорного моря.

На Вас чекають:

 • Дивовижні вихідні на березі Чорного моря!
 • Адреналін буде вирувати цілодобово! 
 • Від сходу до заходу сонця, у вечорі та в ночі — Драйв, Гриль та Рок’н’Рол!!!

ЛОКАЦІЯ

Курорт Коблево — перлина Чорноморського узбережжя з унікальним кліматом. Він розташувався в 60 км від колоритної Одеси і 80 км від сонячного Миколаєва. Цілюща морська вода кришталевої чистоти, повітря насичене йодом, ароматами трав і хвої. Затишний пляж з чистим дрібним піском тягнеться уздовж блакитної кромки води. Щорічно туристи приїжджають сюди позасмагати на доглянутих пляжах, оздоровитися і як слід розважитися.

ГОНКА

Гонка буде цікавою, різною та місцями складною: 60 км вгору та вниз грунтовими дорогами та асфальтом, але Fontana Gravel Race — це не фестиваль страждань. Це дивовижна подія року, ідеальна щоб перевірити свої межі, обмежені лише заощадженням енергії мужньо спрямованої на вечірку ввечері. Fontana Gravel Race винагороджує найбільш фанатичних учасників.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Ви можете їхати на будь-якому типі велосипеду без електроприводу. Хоча ми рекомендуємо гравійний або гірський велосипед та принаймні дві додаткові камери та міні-насос.

УМОВИ УЧАСТІ та КАТЕГОРІЇ

Кожен, хто має достатню підготовку, може взяти участь у гонці. 
Реєстрація здійснюється через веб-сайт до 07 травня опівночі. 
Перші 6 абсолютних місць серед чоловіків та жінок заберуть додому трофей Fontana та інші чудові сюрпризи. Їх присутність на подіумі є обов’язковою під час церемонії нагородження.
Кожен кто закінчив гонку отримує сувенірну медаль фінішера та купу емоцій.
У разі значної кількості учасників, додамо вікові категорії. До старту допускаються учасники (які достигли 16 років за згодою батьків).

ПАРТНЕРИ

Якби не щедрість і зусилля наших спонсорів, не було б і Fontana Gravel Race. Дякуємо: Trail Session, Веломагазин «Fortis Bike», LLC Pick-Time, Moto Health NGO, Виноробна Станція, KZR, Decathlon.
Велике спасибі нашим місцевим партнерам Enduro «Южный Ветер», які невтомно працюють, приймаючи Fontana Gravel Race.

ВЕЧІРКА

Після гонки час для занурення в освіжаюче Чорне море в очікуванні нагородження та вечірки.

Тож ось короткий огляд того, що можна очікувати від урочистостей:
 • Fontana Odessa — професійна команда з організації масових забігів та вело перегонів. Здивують новими крутими трасами для бігунів та велосипедистів;
 • 444 Enduro School — профі з питань навчання Hard Enduro;
 • КЛУБ 4Х4 Одесса — запрошують власників будь-яких «Паркетників»;
 • Federation of kiteboarding and surfing of Ukraine — «полёты во сне и наяву», круті і талановиті люди на дошках, що вміють літати;
 • Motorancho — кращі з питань Великих мотиків. Гусі, Африкі, помаранчеві КТМ та інші великотонажні мотолітаки — на Вас чекають два дні крутих майстер класів та пригод;
 • RockIt — колобарація морських прогулянок на SUPах та справжніх музичних хвиль року;
 • StreetSound — вибух якісного автозвуку, будь ласка — бережіть власні вуха.
 • А також: драйвовий концерт під зірками на стартовій поляні, музичні баталії серед кращіх діджеїв біля басейну, партнерські виставкові стенди, різноманітні презентації та смачні страви теруару.

Источник: https://fb.me/e/1BRxTQvds

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *