«Закрутка по-вінницьки». Результаты

20 вересня, на старт марафону вийшли 65 команд зі всієї України – з Києва, Львова, Одеси, Херсона, Миколаєва. Вінниччину представляли десять спортсменів у складі двох команд. Цьогоріч марафон відбувся в форматі командної гонки, а не традиційного групового старту.

Змагання входять до рейтингу Українського Аматорського Туру. Пандемія та карантинні обмеження з вимогою дотримання соціальної дистанції змінили традиційний формат проведення марафону – замість вже звичного групового заїзду на 100 кілометрів марафон відбудеться в форматі командної гонки на 58 км, розповів начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Сергій Чернявський. У зв’язку з цим, організатори велогонки змушені були змінити маршрут.

Старт та фініш марафону відбувся в аеропорті «Вінниця». Учасники у трьох категоріях (шосе, мтб і open) здолали 58 км маршруту, що пролягав через села Сокиринці, Хижинці, Парпурівці, Майдан Чапельській та Вінницькі Хутори. Під час проведення змагань поліція частково перекривала дорожній рух по маршруту.

До складу команд цієї “Закрутки” входило максимум від 3-5 людей. Кожна команда стартувала окремо, а старти різних категорій відбувалися в різний час – аби уникнути скупчення людей в одному місці.

(с) https://vezha.ua/shostyj-karantynnyj-u-vinnytsi-vidbuvsya-velomarafon-zakrutka-po-vinnytsky-foto/?fbclid=IwAR2VFKBlBP5PWwMgpIPznQAOg2wYNxLy0Wp5zofsvrUL6_6arJtUkerbUFE

По ссылке выше можно ознакомиться с подробными результатами командной гонки.

Результаты одесских велоклубов:

  • мужская команда Hoods and Drops заняла второе место
  • смешанная команда Palmyra Team Odessa заняла первое место
  • женская команда Hoods and Drops заняла первое место

Фото в заголовке и еще 1800 шт: https://photos.google.com/share/AF1QipM9rexyxBBqQYmJbN4JgzoAaeWbDrHSjkBbLUoNcCR-rJErqM62E4dY9Edebz4Zzw?key=MnBQa2JRVTRIZjJNeFljYjJ1OXFjSkJJd2xQbUlB

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *