«Буковель. Екстремальне літо 2007»Чемпионат Украины по ДХ

Анонсы и обсуждения соревнований и других официальных мероприятий.

Модераторы: cTc, Дима, BIL, skaraev

«Буковель. Екстремальне літо 2007»Чемпионат Украины по ДХ

Сообщение Наркоман » Чт май 31, 2007 13:17

«Буковель. Екстремальне літо 2007»


21-24 червня 2007р на території туристичного комплексу «Буковель» з нагоди Дня молоді проходитиме другий відкритий молодіжний фестиваль екстремальних видів спорту «Буковель .Екстремальне літо 2007». Організатор фестивалю Федерація велосипедного спорту Івано-Франківської області та Івано-Франківська громадська молодіжна організація «Клуб альтернативних видів спорту «Адреналіновий Стиль», які минулого року вперше спробували обкатати буковельські схили даунхильними байками і провести даунхіл на «Буковелі».
В рамках фестивалю вперше в Івано-Франківській області під патронатом Федерації велосипедного спорту України та Олімпійського комітету Івано-Франківської області буде проведений офіційний чемпіонат з маунтинбайку в дисципліні даунхіл (швидкісний спуск) серед професіоналів та відкритий Чемпіонат по данхілу «Bukovel DH» серед любителів.
На змагання запрошуються спортсмени, яким виповнилося 14 років, які мають повний боєкомплект захисту, даунхільний велосипед і які не бояться спробувати перемогти!
Для реєстрації в Чемпіонаті потрібно до 14 червня 2007р. заповнити і відправити нам нам на e-mail adrenalinstyle@ukr.net анкету учасника та забронювати місця в котеджах ТК «Буковель» (так як іх кількість буде обмежана, а ціни спеціально знижені – 200грн за номер, в якому того року свобідно розміщувалось по 4 чоловіка).
Пригощатиме цього разу новенький фаст-фуд «БУГЕЛЬ», ціни якого набагато смачніші, ніж в «Козачку» (суп , борщ - 5-8 грн, чай,сік, кампот – 3 грн, пиво – 5-10 грн).
Траса буде одна на всіх, проходить під 2А витягом (центральна частина «Буковеля», біля озера ), старт від верхньої станції, а фініш відповідно в районі великого дерев’яного моста. Всі зареєстровані райдери з квиточками будуть проходити через турнікет (наразі йдуть переговори за ціну підйому для учасника, в межах 3-5 грн). Витяг буде облаштований для піднімання велосипедів.
Змагання проходитимуть такими етапами :

- 21 червня - приїзд, поселення;
- 22 червня – обкатка траси і кваліфікація;
- 23 червня – перша половина дня – заїзди по категоріях в професіоналах (згідно положення про проходження змагань по маунтбайку Федерації велосипедного спорту України), друга половина дня - заїзди любителів (згідно положення про проведення Чемпіонату по данхілу «Bukovel.DH»);
- 23 червня – вечір – живий концерт рок-гуртів і ді-джеїв;
- 24 червня – нагородження і урочисте закриття фестивалю;

Призовий фонд цього разу мав би скласти 10 000 грн і видаватися всім 30 призовим місцям у вигляді величезних чеків з відповідними сумами.

Увага! Допущені до змагань будуть всі, хто пройшов реєстрацію, має повний захист( фул-фейс, боді-армор і коліна), відповідно підготовлений велосипед і якщо неповнолітній, то від руки написану візу батьків, які ознайомлені з правилами і умовами змагань!

Всі уточнення і пояснення бажано писати на скриньку adrenalinstyle@ukr.net або дзвонити на телефон.
Для тих, в кого припадають на ці дні іспити, ми можемо скинути на ім’я директора навчального закладу офіційне звернення-прохання від організації про сприяння у достроковій здачі.

Оргкомітет Фестивалю:
ІФГМО «Клуб Альтернативних Видів Спорту».,
Федерація велосипедного спорту Івано-Франківської області.
Наталія Найда 8-066-755-82-30, Роман Ганжа 8-066-814-54-34
e-mail adrenalinstyle@ukr.net

Анкета учасников
http://upload.com.ua/get/899920488
Наркоман
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 22:51

дх

Сообщение петрович » Чт июн 07, 2007 17:14

Все красиво, но о каком Чемпионате Украины можно говорить,если про ЭТО в украинском календаре нет!Прежде чем говорить и делать, нужно все как-то согласвать и по дате и по виду!
петрович
 
Сообщения: 400
Зарегистрирован: Ср июн 02, 2004 19:36

Сообщение петрович » Чт июн 07, 2007 17:23

Чуть не забыл- что значит профессионалы! Как знаю, у нас таких нет!! Или там у ВАС это можно\\\\\\\\\\\1
петрович
 
Сообщения: 400
Зарегистрирован: Ср июн 02, 2004 19:36

Re: дх

Сообщение jurabike » Пт июн 08, 2007 09:52

петрович писал(а):Все красиво, но о каком Чемпионате Украины можно говорить,если про ЭТО в украинском календаре нет!Прежде чем говорить и делать, нужно все как-то согласвать и по дате и по виду!


а з ким Ви пропонуєте це согласовувати?
Якщо з ФВУ, то все в порядку...
Life in Adrenaline Style...
Аватара пользователя
jurabike
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Чт май 18, 2006 17:01
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение Наркоман » Сб июн 09, 2007 23:23

Положення

по проведенню 21 - 24 червня 2007р. фестивалю
«Буковель. Екстремальне літо 2007» та офіційного чемпіонату України
з маунтинбайку в дисципліні данхіл (швидкісний спуск)
серед професіоналів та любителів
на території туристичного комплексу «Буковель»,
с.Поляниця, Івано-Франківської області.


Відповідальна організація за проведення фестивалю : федерація велосипедного спорту Івано-Франківської області та Івано-Франківська громадська молодіжна організація «Клуб альтернативних видів спорту «Адреналіновий стиль».

Рівень проведення : всеукраїнський.

Цільова спрямованість : пропагування здорового способу життя, розвиток та популяризація маунтинбайку, підготовка і виявлення сильніших спортсменів- кандидатів до збірних команд України у чемпіонатах Європи, світу, Олімпійських Ігор.

Івано-Франківськ
2007 р
1. Концепція проведення заходу.

Концепцією проведення фестивалю екстремальних видів спорту «Буковель. Екстремальне літо 2007» є розвиток та популяризація гірського велосипеду на Прикарпатті і зокрема на туристичному комплексі «Буковель» в літній період, де в свою чергу присутні всі умови для якісного та швидкого встановлення цього видовищного виду спорту на високий і професійний рівень. Що й довів досвід, здобутий в минулому році при проведенні першого такого заходу («Буковель. Екстремальне літо») під час святкування Дня Молоді 21-24 червня на ТК «Буковель». Фестиваль показав, що даний напрямок є перспективним і цікавим як для відпочиваючих так і самих спортсменів з усієї України. Проведення в рамках фестивалю «Буковель. Екстремальне літо 2007» офіційного Чемпіонату України по данухілу в Івано-Франківській області, затвердженого в положенні про Всеукраїнські змагання з маунтинбайку на 2007 рік та залучення до цього тренерський склад та команди по гірському велосипеду з усієї України.

2. Мета і завдання.

Фестиваль проводиться з метою:
* подальшого розвитку та популяризації маунтенбайку;
* перевірки діяльності спортивних організацій;
* підготовки і виявлення сильніших спортсменів, спортсменів-кандидатів до збірних команд України у чемпіонатах Європи, світу, Олімпійських Ігор.


3. Місце та дата проведення.

Туристичний комплекс «Буковель», с. Поляниця, Івано-Франківської обл. , 21 – 24 червня 2007 р. (згідно календарного плану змагань федерації велосипедного спорту України та плану заходів Івано-Франківської громадської молодіжної організації «Клуб альтернативних видів спорту «Адреналіновий стиль» ).

4. Організатори фестивалю.

Івано-Франківська громадська молодіжна організація «Клуб альтернативних видів спорту «Адреналіновий стиль», Івано-Франківська обласна Федерація велосипедного спорту, Управління з питань фізичної культури та спорту Івано-Франківської Облдержадміністрації та ТК «Буковель».
Змагання проходять за підтримки Федерації велосипедного спорту України та Олімпійського комітету Івано-Франківської області.
Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію, затверджену оргкомітетом змагань.

5. Учасники змагань.

Професіонали (даунхіл) :
- до змагань допускаються спортсмени, яки пройдуть вимоги ПОЛОЖЕННЯ про всеукраїнські змагання з маунтинбайку (Додаток 2, Додаток 3). Реєстрація спортсменів проходитиме згідно з діючими правилами федерації велосипедного спорту України.

Любителі (даунхіл):
- в 2-ох вікових категоріях, чоловіки, жінки (18 – 37 років включно), юніори та дівчата(14 – 17 років включно).
6. Умови участі.

Кожен спортсмен несе особисту відповідальність за стан свого здоров’я, виконання правил змагань, технічний стан спортивного інвентарю, адекватність своїх дій протягом проходження всіх змагань, що відображаєтся в заповненій анкеті і підписуваному спортсменом Додатку 1 встановленого зразку.
Попередні заявки для участі у змаганнях ( П.І.П., адреса, телефон, дата народження, назва команди) та анкети подаются до 16 червня 2007р. На e-mail : adrenalinstyle@ukr.net для бронювання місць в котеджах ТК «Буковель»

Звертаємо увагу !!! До 15.00 год. 22 червня 2007р. в комісію організаторів на місці проходження змагань подається заповнена анкета з мокрим підписом або підписується вислана і роздрукована раніше. Разом з анкетою подається :

- розписка учасника на Додатку 1 встановленого зразку;
- учасники-любителі юніори та дівчата додають від руки написану візу батьків, які ознайомлені з правилами та умовами змагань і дозволяють своїй дитині приймати участь у змаганнях;
- документ, що засвідчує особу та вік учасника;
- пред’являєтся захсне спорядження, велосипед;

Спортсмен заповнивши документи автоматично страхується страховою компанією «УНІВЕРСАЛЬНА» на весь період проходження змагань, отримує бейджик учасника змагань та стартовий номер, після чого проходитиме процедура поселення.
В цілях дотримання правил техніки безпеки до змагань учасники допускаються тільки за наявності повного захисту (фул-фейс, боді-армор, коліна і нолокотніки) та стартового номера!
Перепусткою учасника на канатну дорогу буде квиток ТК «Буковель», реєстраційний номер на байку або ідентифікатор учасника змагань, які засвідчують знижку на підйом.
Траса буде одна на всіх, проходить під 2А витягом (центральна частина «Буковеля», район озера ), старт від верхньої станції, а фініш відповідно нижня частина витяга. Всі зареєстровані райдери з квиточками будуть проходити через турнікет ціна 5 грн. Витяг буде облаштований для піднімання велосипедів.

7. Трансфер та умови проживання.

Всі витрати на відрядження учасників, тренерів та механіків несуть організації, які відряджають або самі учасники.
ТК «Буковель» розташований за 110 кілометрів від Івано-Франківська в напрямку Яблуницького перевалу.
З Івано-Франківська до ТК «Буковель» (с. Поляниця) з Ж/Д вокзалу в 8:30 відправляється комфортний рейковий автобус (вартість з велосипедом 20 грн, час руху 2 години) в напрямку с.Татарів, від якого 15 км до ТК «Буковель».
З автовокзалу, що знаходиться поряд з Ж/Д вокзалом кожну годину починаючи з 5:00 відправляються приміські автобуси і буси Івано-Франківськ – Поляниця (перша платформа автовокзалу, вартість 15 грн). 24 червня до 18:00 з ТК «Буковель» можна буде так само виїхати приміськими автобусами і бусами Поляниця - Івано-Франківськ, рейковий автобус з ж/д вокзалу с.Татарів в 16:00.

Проживання в готелі «Буковель» (кількість місць обмежена, а ціни спеціально знижені – 50 грн. доба з особи.
Пригощатиме цього разу новенький фаст-фуд «БУГЕЛЬ» комплексне трьохразове харчування в день 40 грн.


8. Порядок змагань.

21 червня - з 10:00 до 19:00 приїзд, реєстрація, поселення;
22 червня -до 12:00 реєстрація;
- з 12:00 до 17:00 тренування, обкатка траси;
23 червня - 10.00 – заїзди по категоріях в професіоналах (згідно положення про проходження змагань по маунтбайку Федерації велосипедного спорту України),
- 15.00 - заїзди любителів (згідно положення про проведення Чемпіонату по данхілу «Bukovel.DH»);


9. Програма Фестивалю.

Програма фестивалю поділяєтся на спортивну та показово-розважальну частини, які проходять у такому форматі :

1. Спортивна частина фестивалю складається з :

• 21.06 -день приїзду, реєстрація учасників;
• 22.06 - тренування;
• 23.06 – даунхіл, Чемпіонат україни, Кубок Буковеля (швидкісний спуск маунтинбайкерів на час з вищих точок гірських ділянок по облаштованих та розмічених трасах у вигляді стрімких стежок, обривів, штучних та природніх трамплінів і т.д).

2. Показово-розважальна частина фестивалю проводиться напротязі всього чемпіонату у форматі :

• Катання на роликах, фітнес, скользіння по тумбі, фанбоксах та рейлах
( виконання різноманітних трюків та фігур по спеціальних метало-дерев’яних спорудженнях (тумби,фанбокси,рейли) на облаштованому гладким якісним покриттям майданчику).
• Вуличний хокей (любительські змагання українських команд ролерів у спеціальному спорядженні з клюшками та м’ячем на облаштованому гладким якісним покриттям майданчику з сітчастою огорожею та воротами) .
• Виступи ВМХ-ерів ( стрибки на спеціальному трампліні (джампбокс) з виконанням складних видовищних трюків типу «сальто», «супермен», «насин»). Проведення конкурсу глядацьких симпатій та нагородження за найвидовищні трюки призами глядацьких симпатій.
• Музична шоу-програма
( жива гра професійних та молодих альтернативних рок-гуртів України з розважальною програмою для гостей, учасників та глядачів змагань, різноманітні конкурси та розіграши призів серед глядачів та гра ді-джеїв під відкритим Карпатським небом).
23 червня – 21.00 ….. Open Karpatian Air


10. Нагородження переможців чемпіонату :

23 – 24 червня вручення переможцям чемпіонату грамот, медалей, цінних призів та грошових премій від організаторів та спонсорів чемпіонату.
Призовий фонд складає 10 000 грн і видаватися всім 30 призовим місцям у вигляді чеків з відповідними сумами.
24 червня –12.00 нагородження і урочисте закриття фестивалю


11. Партнери фестивалю «Буковель. Екстремальне літо»

Страхує спортсменів : страхова компанія «Універсальна», вул. Василіянок, 66/2

- Сайт активного відпочинку «Турклуб»
- Радіо «Західний полюс»
- Радіо «Люкс FM»
- Всеукраїнський журнал «Карпати. Туризм і відпочинок»
- Газета «Галицький кореспондент»
- Газета «Салон +»
- Кримський журнал «Проекстрім»
- Інтернет-портал «ADRENALINE.IN.UA
- Інтернет-портал « X-lifestyle.com»
- Інтернет-портал «ifportal.net»
- Інтернет-портал «nezabarom.com.ua»
- Інтернет-портал «ASINFO»
- Інтернет-портал «briz.com.ua»
- Інтернет-портал «piar.com.ua»
- Інтернет-портал «malakava.com.ua»
- Телерадіокомпанія «3 студія»
- Магазин «Вікторія»
- Мережа магазинів «МТВ-ВІКЕ»
- Арт-кафе «Химера»


Оргкомітет Фестивалю:
ІФГМО «Клуб Альтернативних Видів Спорту»
Наталія Найда 8-066-755-82-30, Роман Ганжа 8-066-814-54-34
e-mail adrenalinstyle@ukr.netДодаток 1

стартовий номер

Анкета №____
учасника фестивалю екстремальних видів спорту

П.І.П. ___________________________________________ Нік ____________________
Стать ________________ Вік _________ Дата народження _________________________
Адреса проживання__________________________________________________________
Телефон (моб.дом.)_______________________________ e-mail _____________________
Місце навчання/роботи _______________________________________________________
Досвід катання ______________________________________________________________
Нагороди та досягнення ______________________________________________________
__________________________________________________________________________
За яку команду виступаєте _____________________________________________________
Ваші спонсори ______________________________________________________________
Чи приймали участь у змаганнях, які проводив Екстрімклуб «Адреналіновий Стиль»? ________
Чи приймали участь у змаганнях, які проводила Українська Федерація велоспорту? __________
Чи є у Вас в даний момент міжнародна ліцензія Федерації велоспорту? ___________________
Чи хотіли би ви отримати ліцензію і приймати участь у офіційних заліках по Україні? _______

Чи ознайомлений з умовами участі (додаток 1) в змаганнях фестивалю
“Буковель.Екстремальне літо”? ___________________________

Заповнена : Дата _______________ Підпис _________________


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Я, ________________________________________________________________________
(Прізвище, імя, по-батькові)
прийматиму участь в змаганнях, що проходитимуть на території ТК «Буковель» в с. Поляниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області 21-24 червня 2007 року.
З умовами траси та правилами змагань ознайомлений. Спортивний інвентар, який я буду використовувати (велосипед, захист і т.п.) відповідатиме правилам техніки безпеки, рівню складності трас та трамплінів.
Я повністю усвідомлюю ризик отримання мною травм та пошкоджень, а також пошкоджень власного спортивного обладнання , тому зобовязуюсь дотримуватись правил техніки безпеки, рішень оргкомітету та суддів.
Підтверджую, що у випадку отримання мною травм та пошкоджень, пошкоджень власного спортивного обладнання, який буду використовувати, немаю притензій до організаторів змагань та ТК «Буковель».
Забовязуюсь не пошкоджувати умисно чи неумисно майно ,інвентар, обладнання які належать ТК «Буковель», ІФГМО «КАВС», іншим спортсменам. В іншому випадку забовязуюсь відшкодувати завдані мною збитки.
На умовах перелічених в додатку 1 прошу допустити мене до участі у змаганнях.Заповнена : Дата _______________ Підпис _________________

Додаток 2

Виписка з ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнські змагання з маунтинбайку на 2007.

1. Мета і задачі
Змагання проводяться з метою:
* подальшого розвитку та популяризації маунтенбайку;
* перевірки діяльності спортивних організацій;
* підготовки і виявлення сильніших спортсменів-кандидатів до збірних команд України у чемпіонатах Європи, світу, Олімпійських Ігор.

2. Керівництво проведення змагань
Загальне керівництво підготовки і проведенням змагань здійснюється відділом гімнастики, єдиноборств та легкої атлетики Мінсім’ямолодьспорту України і федерацією велосипедного спорту України.
Проведення змагань покладається на головну суддівську колегію, затверджену відділом гімнастики, єдиноборств та легкої атлетики.
Відповідальність за підготовку місць та проведення змагань покладається на Республіканський комітет з фізичної культури і спорту Автономної Республіки Крим, управлінь з питань фізичної культури, спорту та туризму обласних, Київської, Севастопольської міських держадміністрацій, на території яких проводяться змагання.
Змагання з маунтенбайку проводяться згідно з діючими правилами федерації велосипедного спорту України.

3. Учасники
До змагань допускаються чоловіки з кваліфікацією не нижче КМС, жінки – не нижче І розряду, юніори – не нижче 1 розряду, юнаки, юніорки та дівчата – не нижче ІІ розряду.
Кожен спортсмен несе особисту відповідальність за виконання правил змагань, технічний стан спортивного інвентарю та правил дорожнього руху.
Програма змагань кожного дня додається (додаток 1).

4. Вікові категорії.
Належність спортсменів до вікової категорії визначається за роком народження.
Категорія Рік народження

Чоловіки, жінки 1987 та старші
Чоловіки, жінки до 23 років 1984-1987
Юніори 1988-1989
Юніорки 1988-1989
Юнаки 1990-1991
Дівчата 1990-1991

5. Обладнання.
Всі велосипеди у будь-яких видах програми маунтенбайку повинні приводитись до руху тільки за допомогою людської сили і бути у справному стані.
Забороняється використовувати металеві болти або спиці у покришках велосипеда.
Колеса велосипедів повинні бути однаковими і дорівнювати 26 дюймів у діаметрі.

6. Умови прийому.
Витрати на організацію та проведення змагань, розміщення суддів, проїзд та добові суддям несе Мінсім’ямолодьспорт України (окрім заходів позначених ***). Всі витрати на відрядження учасників, тренерів та механіків несуть організації, які відряджають.
Допускаються на всі змагання від областей та міст Києва, Севастополя команди у складі чоловіків та жінок по 8, юніорів та юнаків по 15, юніорок та дівчат по 12, тренери по 2, веломеханік – 1, масажист - 1.

7. Умови проведення змагань
Швидкісний спуск.
На змаганнях сімейства спускових (швидкісний спуск, паралельний слалом, 4-крос, данхіл-спринт) всі спортсмени обов’язково повині стартувати у додатковій захисній екіпіровці (суцільна каска-фулфейс, наплічники, налокітники та наколінники з захистом голені, нахребетник, рукавиці з довгими пальцями, майка з довгим рукавом).

8. Нагородження
Спортсмени, які вибороли І, ІІ, ІІІ місця на чемпіонатах і першостях України, нагороджуються цінними призами або грошовими преміями, медалями, дипломами.
Спортсмени, які вибороли І, ІІ, ІІІ місця на Кубку України та всеукраїнських змаганнях, нагороджуються цінними призами або грошовими преміями та дипломами.
Призи спортсменам видаються за наявності ідентифікаційного коду.

9. Заявки
Попередні заявки на участь команд у змаганнях подаються до Мінсім’ямолодьспорту України не пізніше ніж за 40 днів до початку змагань.
Іменні заявки (додаток 2), надруковані в установленій формі та відповідні документи (свідоцтво про народження, паспорт або військовий квіток, класифікаційна книжка, ліцензія, страховий поліс, анкета учасника) подаються до мандатної комісії у день приїзду на змагання. В дні проведення змагань заявки не приймаються!!!

ВІДДІЛ ГІМНАСТИКИ,
ЄДИНОБОРСТВ ТА
ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Додаток 3
Заява

На участь у змаганнях з маунтенбайку Чемпіонат України від команди « »

Дата проведення 21-24 червня 2007р. Місто проведення ТК Буковель, с.Поляниця, Івано-Франківської обл

п/п Прізвище,ім’я,по батькові Індетифікаційний
номер Дата
народження Розряд ДСТ Клуб, школа Тренер Віза лікаря
1
2
3
4
5


До змагань допущено__________чол.

Лікар /ПІП/_______________________ Підпис_____________ м.п диспансера

Тренер представник /ПІП/____________________ Підпис_____________

Начальник Облуправління /ПІП/___________________________ Підпис______________ м.п
Наркоман
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 22:51

Сообщение Наркоман » Ср июн 13, 2007 19:22

Те Кто Будут Принимать Участие в Гонке по Лицензий; НЕЗАБУДЬТЕ пройти Мед.Комиссию!!!!!!!!!!!!!
Без справки или с просроченной Справкой; будете ехать Как Любители.!!!
Наркоман
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: Чт сен 08, 2005 22:51


Вернуться в Что? Где? Когда?

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 5

cron